Wraz z początkiem nowego miesiąca kontynuuję moją serię wpisów pod nazwą planer miesiąca. Przedstawiam w nich streszczenie najnowszych wpisów na blogu oraz plany na najbliższy miesiąc. Chcę Ci w ten sposób pokazać, że regularne planowanie jest podstawą do realizacji postawionych zadań. Do tego celu stworzyłem uniwersalny planer miesiąca, który także Ty możesz bezpłatnie pobrać na końcu tego artykułu. Dlatego czytaj uważnie ten wpis do końca i odbierz swój planer miesiąca grudnia!

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zostać ze mną dłużej na kolejne miesiące i uczestniczyć w życiu bloga. Możesz teraz w prosty sposób zapisać się do mojego newslettera za pomocą powyższego formularza. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię i adres e-mail, na który chcesz, żebym wysłał Ci powiadomienia o najnowszych wpisach na blogu. Bądźmy w kontakcie!

Podsumowanie listopada

Wydatki w budżecie domowym – poznaj je bliżej

wydatki w budzecie domowym

Chcesz lepiej zarządzać swoim budżetem domowym? Jest na to rozwiązanie – musisz najpierw zadbać o regularne spisywanie wydatków z podziałem na poszczególne kategorie! W tym wpisie pokazałem Ci krok po kroku, jak możesz to zrobić za pomocą prostego arkusza, który bezpłatnie Ci udostępniam!

Umowa o roboty budowlane

umowa o roboty budowlane

Jeśli w najbliższym czasie planujesz zlecić budowę domu, to gorąco polecam Ci lekturę tego artykułu. Zwracam w nim uwagę na ogromne znaczenie umowy o roboty budowlane w całym procesie inwestycyjnym. Dodatkowo przygotowałem dla Ciebie profesjonalny wzór takiego dokumentu, w który możesz się u mnie wyposażyć.

Zobacz kilka artykułów, które mogą Cię również zainteresować:

Planer miesiąca grudnia

Fundusz Wydatków Nieregularnych – planer miesiąca grudnia

Skoro z poprzedniego miesiąca wiesz już mniej więcej, jak kategoryzować swoje wydatki, to teraz przyjdzie pora na zrobienie kolejnego kroku. W tym wpisie pokażę Ci, jak ważne jest umiejętne planowanie wydatków nieregularnych w budżecie domowym. Oczywiście przygotuję również dla Ciebie bezpłatny arkusz, który ułatwi Ci to zadanie 🙂 Dlatego uważnie obserwuj bloga, lub zapisz się do newslettera, aby nie przegapić tego wpisu!

Postanowienia noworoczne – planer miesiąca grudnia

Przed nowy rokiem spodziewaj się na blogu również nieco luźniejszego wpisu na temat postanowień noworocznych. Poszukam w nim odpowiedzi na pytanie, dlaczego najczęściej takie postanowienia są nieskuteczne i nie działają w dłużej perspektywie. Oprócz tego przedstawię Ci, jaki sposób planowania celów zamierzam przetestować w najbliższym roku. Jestem przekonany, że ten wpis będzie dla Ciebie bardzo inspirującą dawką wiedzy.

Planer miesiąca grudnia – podsumowanie

Jak widzisz plany na grudzień mam bardzo ambitne, a przecież jeszcze trzeba znaleźć czas na zakup prezentów i świąteczne przygotowania. Odkąd jednak stosuję się do metody skrupulatnego planowania wszystkich zadań do wykonania na moim planerze miesiąca nie mam problemów z ich realizacją. Tak, jak obiecałem teraz i Ty masz możliwość lepszej organizacji swojego życia z bezpłatnym planerem miesiąca, który może odebrać poniżej.

podpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments