Witaj! Jest mi niezmiernie miło przedstawić Ci mój planer miesiąca listopada. Za chwilę przypomnę w skrócie ostatnie artykuły na blogu oraz zdradzę nad jakimi nowymi treściami obecnie pracuję. Tak systematyczne publikowanie wpisów wymaga bardzo dobrej organizacji pracy. Wiedz, że jest to możliwe dzięki skrupulatnemu wpisywaniu działań i celów do wykonania w planer miesiąca. Teraz i Ty masz taką możliwość, ponieważ na końcu artykułu przygotowałem dla Ciebie bezpłatny planer miesiąca do pobrania!

Chcesz wiedzieć z pierwszej ręki o wszystkich nowych artykułach na blogu? Koniecznie zapisz się do mojego newslettera i bądźmy w stałym kontakcie! A teraz nie zwlekając już dłużej zapraszam Cię na krótkie przypomnienie wpisów opublikowanych na blogu w minionym miesiącu 😉

Podsumowanie października

Zarządzanie najmem – wszystko, co musisz wiedzieć

zarządzanie najmem
Zarządzanie najmem – wszystko, co musisz wiedzieć

Ten artykuł powstał w odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie inwestycjami w nieruchomości na wynajem. Wiele osób jest przekonanych, że nie ma prostszego sposobu na łatwy zarobek niż zakup kilku mieszkań i czerpanie z nich comiesięcznych zysków. Tymczasem jest to praca jak każda inna i wymaga stałego zaangażowania.

Zobacz, jakie aspekty zarządzania najmem poruszyłem we wspomnianym artykule:

  1. Poszukiwanie potencjalnego najemcy
  2. Telefoniczna weryfikacja najemcy
  3. Prezentacja nieruchomości najemcy
  4. Przygotowanie umowy najmu
  5. Opodatkowanie najmu
  6. Ubezpieczenie nieruchomości
  7. Wykończenie mieszkania
  8. Konserwacja mieszkania
  9. Remont mieszkania

Kosztorys remontu mieszkania – sprawdź, ile wydasz

kosztorys remontu mieszkania
Kosztorys remontu mieszkania – sprawdź, ile wydasz

Jeśli w najbliższym czasie planujesz remont swojego mieszkania, to serdecznie polecam Ci lekturę tego artykułu. Powstał on na bazie mojego wieloletniego doświadczenia przy sporządzaniu kosztorysów wielu inwestycji budowlanych. Znajomość zasad tworzenia rzetelnych kalkulacji kosztów pozwoliła mi na opracowanie wzoru kosztorysu remontu mieszkania, który udostępniam Ci bezpłatnie we wspomnianym wpisie.

Dodatkową wartością jest przygotowana przeze mnie przykładowa kalkulacja kosztu remontu 65 metrowego mieszkania. Zakres prac do zrealizowania był bardzo szeroki i został szczegółowo opisany z podziałem na każde pomieszczenie. Oszacowanie kosztów przeprowadziłem z uwzględnieniem typowych materiałów wykończeniowych oraz średnich stawek robocizny. Jestem przekonany, że ten artykuł z pewnością pomoże Ci w przygotowaniu do remontu Twojego mieszkania.

Potrzebujesz pomocy w koordynacji remontu Twojego mieszkania? Mam przygotowaną dla Ciebie taką usługę! Skontaktuj się ze mną 😉

Planer miesiąca listopada

Budżet domowy – planer miesiąca listopada

Pierwszy artykuł, który ukaże się w tym miesiącu będzie dotyczył bardzo ważnego tematu dla każdego z nas. Mowa tutaj o finansach, a konkretniej o odpowiednim planowaniu budżetu domowego. Wydaje się, że w dzisiejszych czasach coraz trudniej jest nam zapanować nad wydatkami. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zewsząd otaczają nas coraz bardziej przemyślane reklamy. Ich cel jest prosty – wciągnięcie z Twojej kieszeni “ostatniej złotówki”. W odpowiedzi na to zjawisko postanowiłem przygotować wpis, w którym pokaże Ci w jaki sposób prowadzić budżet domowy oraz skutecznie go realizować.

Zobacz kilka artykułów, które mogą Cię również zainteresować:

Umowa o roboty budowlane- planer miesiąca listopada

W tym miesiącu planuję również opublikowanie przewodnika na temat dobrych praktyk podczas sporządzania umowy o roboty budowlane. Niezależenie od tego, czy w najbliższym czasie planujesz przeprowadzenie małego remontu, czy kompleksowej budowy domu, to ten wpis będzie dla Ciebie wyjątkowo przydatny. Aby nie przegapić jego publikacji zapraszam Cię do zapisu na mój newsletter – wyślę Ci wtedy powiadomienie na adres e-mail 😉

Z tego artykułu dowiesz się, z jakich elementów powinna składać profesjonalna umowa o roboty budowlane, aby w jak najlepszy sposób zabezpieczała Twoje interesy. Jak wiadomo zawsze warto czerpać z dobrych wzorców, dlatego udostępnię Ci możliwość zakupu mojego szablonu takiej umowy, którą opracowałem na podstawie mojego doświadczenia w branży budowlanej.

Podsumowanie

Działania na listopad mam już jak widzisz zaplanowane i teraz nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko zabrać się za ich realizację.Ty też masz możliwość wpisania swoich celów w bezpłatny planer miesiąca listopada, który możesz teraz pobrać. Tymczasem życzę Ci owocnego planowania i do usłyszenia!

podpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments