Witaj w kolejnym artykule z cyklu planer miesiąca. Dziś w pierwszej części wpisu przedstawię Ci skrót najważniejszych wydarzeń, jakie miały u mnie miejsce we wrześniu. Natomiast w drugiej części zaprezentuję mój planer miesiąca października. Być może będzie on dla Ciebie inspiracją do lepszej organizacji swojego życia. Z tą myślą przygotowałem bezpłatny planer miesiąca, który możesz pobrać na dole strony po przeczytaniu artykułu. Polecam Ci również zapis do mojego newslettera, aby nie przegapić nadchodzących nowości na blogu.

Nie zwlekam już dłużej i wracam pamięcią do najważniejszych wydarzeń z minionego miesiąca. Zobacz, co działo się u mnie we wrześniu.

Podsumowanie września

Zaufany partner w nieruchomościach

W pierwszym wrześniowym artykule podzieliłem się z czytelnikami bloga informacją o oficjalnym otwarciu mojego biura nieruchomości – BeTrusted Estate. Być może zapytasz, dlaczego właśnie taką nazwę wybrałem? Sprawa była prosta – chciałem, aby od początku Klient wiedział, że ma do czynienia z zaufanym partnerem w nieruchomościach.

planer miesiąca października
BeTrusted Estate

Głównym obszarem naszej działalności jest obsługa transakcji:

  • sprzedaży nieruchomości,
  • wynajmu nieruchomości,
  • zakupu nieruchomości.

Ponadto świadczymy również następujące usługi komplementarne:

  • koordynacja inwestycji,
  • zarządzanie kosztami,
  • zarządzanie najmem.

Jeśli zechcesz skorzystać z moich usług, to zapraszam Cię serdecznie na stronę internetową biura, gdzie znajdziesz niezbędne dane kontaktowe.

Kompendium wiedzy o fotowoltaice

Drugim artykułem, który opublikowałem we wrześniu było kompendium wiedzy o fotowoltaice. Powstało ono na specjalne życzenie czytelników po pozytywnym odbiorze poprzedniego wpisu o możliwości uzyskania dofinansowania do założenia instalacji fotowoltaicznej z programu Mój prąd.

planer miesiąca października
Kompendium wiedzy o fotowoltaice

Kompendium wiedzy to solidna dawka informacji na temat:

  • wyboru instalacji fotowoltaicznej,
  • elementów z jakich składa się instalacja fotowoltaiczna,
  • sposobu działania instalacji fotowoltaicznej.

Na koniec wpisu odpowiedziałem także na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące eksploatacji instalacji fotowoltaicznej.

Poland Bike Marathon w Legionowie

Wrzesień był u mnie również udanym miesiącem pod względem aktywnie spędzanego wolnego czasu. Jak być może wiesz kolarstwo jest moją pasją, dlatego często korzystałem z tej formy wypoczynku. W piękną, słoneczną niedzielę wybrałem się do podwarszawskiego Legionowa na kolejny etap z serii wyścigów Poland Bike Marathon.

o mnie
Aktywny wypoczynek na rowerze

Sama rywalizacja nie była może dla mnie zbyt udana, ponieważ klika kilometrów po starcie “złapałem kapcia” i straciłem szanse na walkę o dobry wynik sportowy. Jednak nie przeszkodziło mi to w czerpaniu dalszej radości z jazdy i podziwiania pięknych krajobrazów. Trzeba przyznać, że okoliczne lasy są niezwykle malownicze, a obraz różnokolorowych wrzosów na tle białych brzóz na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

Zobacz kilka artykułów, które mogą Cię również zainteresować:

Planer miesiąca października

Planer miesiąca października – zarządzanie najmem

W październiku przygotuję dla Ciebie artykuł, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu ludzi poszukujących firmy zajmującej się zarządzaniem najmem nieruchomości. W przypadku osób posiadających kilka mieszkań inwestycyjnych zarządzanie nimi potrafi być bardzo absorbujące. Coraz częściej Klienci dostrzegają, że o wiele lepiej jest powierzyć opiekę nad nieruchomością profesjonalnej firmie, a samemu zyskać bezcenny czas. Czas jest bowiem naszym najcenniejszym zasobem, który mogą wykorzystać na pomnażanie swojego kapitału lub spędzenie czasu z rodziną. Jeśli interesuje Cię ta tematyka bądź ze mną w kontakcie, aby nie przegapić tego wpisu.

Planer miesiąca października – kosztorys remontu

Drugim ważnym artykułem, który ukaże się w październiku na łamach mojego bloga będzie kosztorys remontu. W tym wpisie pokażę Ci, jak stworzyć profesjonalny kosztorys remontu Twojej nieruchomości. Dodatkowo otrzymasz ode mnie bezpłatny kalkulator, który znacznie przyspieszy i ułatwi Ci pracę. W ten sposób możesz również sprawdzić, ile faktycznie powinien kosztować Cię remont w stosunku do tego, co przedstawia Ci wykonawca. Możesz już dziś zapisać się do mojego newslettera, aby otrzymać w pierwszej kolejności informację o pojawieniu się tego artykułu.

Planer miesiąca października – turniej badmintona

Październik będzie u mnie również początkiem sezonu badmintona. Na stronie o mnie wspomniałem już kiedyś, że w wolnej chwili lubię trenować ten sport. W najbliższym czasie będzie ku temu więcej okazji, ponieważ w Strefie Ruchu w Książenicach startuje Amatorska Liga Badmintona. Jest to bardzo dobra forma relaksu i aktywnego spędzenia jesiennych oraz zimowych weekendów.

Podsumowanie

Jak widzisz mój planer miesiąca zawsze jest pełen nowych celów do zrealizowania. Dzięki niemu od kilku miesięcy z powodzeniem udaje mi się je realizować. Dlatego też zachęcam Cię do wzięcia sprawy w swoje ręce i pobrania darmowego planera miesiąca do uzupełnienia. Daj mi proszę znać, jakie są Twoje wrażenia po skorzystaniu z niego. Będę Ci również wdzięczny za wszelkie polecenia i udostępnienia mojego bloga Światu!

podpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments