Witam Cię serdecznie na moim blogu w nowym 2021 roku! Mam nadzieję, że okres świąteczno-noworoczny był dla Ciebie bardzo udany i już teraz wkraczasz w kolejne dziesięciolecie z nową energią oraz głową pełną marzeń. Aby jednak były one możliwe do zrealizowania potrzebujesz zamienić je na konkretne cele, które jak pisałem w tym artykule powinny być: skonkretyzowane, możliwe do oceny i określone w czasie. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej sprawdza się ich własnoręczne zapisanie. W tym celu stworzyłem uniwersalny szablon, który możesz bezpłatnie pobrać na końcu tego artykułu! Tymczasem przedstawiam Ci moje podsumowanie grudnia oraz planer miesiąca stycznia.

Polecam Ci również zapis na mój newsletter, dzięki czemu otrzymasz ode mnie powiadomienia o najnowszych wpisach na blogu. Możesz dołączyć do niego już teraz, wypełniając powyższy formularz.

Podsumowanie grudnia

Fundusz Wydatków Regularnych – planuj z głową

fundusz wydatków regularnych

Jeśli na wieść o konieczności poniesienia dodatkowych wydatków z budżetu domowego podnosi Ci się ciśnienie, to gorąco zachęcam Cię do przeczytania tego artykułu. Przedstawiłem w nim sposób budowy Funduszu Wydatków Regularnych, który pozwoli Ci spać spokojnie ze świadomością posiadania stosownego zabezpieczenia finansowego. Oczywiście przygotowałem też dla Ciebie specjalny arkusz planowania tych wydatków, który możesz bezpłatnie odebrać we wspomnianym wpisie.

Postanowienia noworoczne – dlaczego nie działają?

postanowienia noworoczne

Przełom grudnia i stycznia jest okresem, w którym większość z nas snuje ambitne plany na kolejny rok. Jednak, jak pokazują statystyki większości z nich nie udaje się się zrealizować. Dlatego też osobiście postanowiłem poszukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak się dzieje? Czy ta sztuka mi się udała? Dowiesz się tutaj 😉

Zobacz kilka artykułów, które mogą Cię również zainteresować:

Planer miesiąca stycznia

Jak zarabiać przez Internet – planer miesiąca stycznia

Z początkiem nowego roku planuję rozpoczęcie nowej serii artykułów, skierowanych do osób, które poszukują możliwości pracy zdalnej przez Internet. Ubiegłoroczne zawirowania na świecie spowodowane globalną pandemią sprawiły, że wiele ludzi z dnia na dzień straciło swoją pracę. Szczęście natomiast mieli Ci, którzy są w stanie zarabiać bez wychodzenia z domu. Właśnie o możliwościach pracy na home office będzie ten cykl artykułów. Dlatego też, jeśli interesuje Cię ta tematyka, to gorąco zachęcam Cię, do regularnego obserwowania tego bloga.

12 tygodniowy rok – planer miesiąca stycznia

W nowym roku przetestuję również metodę planowania swoich działań w oparciu o koncepcję 12 tygodniowego roku. Wywraca ona do góry nogami moje dotychczasowe myślenie o planach rocznych w perspektywie 12 miesięcy na rzecz ich skompensowania do zaledwie 12 tygodni. Już teraz nie mogę się doczekać efektów takiego planowania, bo przecież teoretycznie w ciągu roku powinienem zrealizować 4 razy więcej celów, niż przy tradycyjnym planowaniu. Oczywiście przygotuję dla Ciebie jeszcze osoby artykuł z opisem tej metody, oraz dam znać ze swojego poligonu testowego.

Planer miesiąca stycznia – podsumowanie

Jak zwykło się mawiać – nowy rok, nowe możliwości. Jestem niezmiernie ciekaw, co tym razem nam wszystkim on przyniesie. Korzystając z okazji, życzę Ci przede wszystkim dużo zdrowia i realizacji Twoich planów. Mam nadzieję, że będzie on lepszy od poprzedniego i da nam dużo więcej spokoju i radości. Tymczasem pozdrawiam Cię ciepło i do zobaczenia w kolejnych artykułach.

podpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments