Początek września to nieomylny znak, że tegoroczne wakacje dobiegają już końca. Mam nadzieję, że Twój urlop pomimo towarzyszącej nam w dalszym ciągu pandemii koronawirusa był całkiem udany. Teraz przyszedł jednak już czas, by dobrze zaplanować końcówkę tego roku kalendarzowego. Aby Ci to nieco ułatwić przygotowałem dla Ciebie planer miesiąca września, który udostępniam bezpłatnie na końcu tego artykułu. Zachęcam Cię również do zapisania się na listę mailingową, aby być ze mną w stałym kontakcie. Możesz zrobić to w prosty sposób za pomocą poniższego formularza.

Zdradzę Ci również, że moje wakacje w tym roku były bardzo pracowite. W sierpniu opublikowałem na blogu dwa interesujące artykuły, które za chwilę Ci przypomnę. Cały czas prowadzę również reaserch do kolejnych wpisów, aby przekazać Ci maksymalnie merytoryczną wiedzę. W gąszczu obowiązków znalazłem także czas na relaks i krótki urlop, z którego zdam Ci krótką relację. W drugiej części artykułu podzielę się z Tobą moimi planami na kolejne artykuły na blogu. We wrześniu startuję również z nowym projektem na rynku nieruchomości. Rozsiądź się zatem wygodnie i zaczynamy!

Planer miesiąca sierpnia – podsumowanie

Bezpieczny wynajem mieszkania

Cały czas docierają do mnie sygnały o wielu problemach z najemcami przy wynajmie mieszkań. Postanowiłem więc napisać krótki, ale treściwy poradnik o tym, w jaki sposób bezpiecznie wynająć swoje mieszkanie. Znajdziesz w nim również link do zakupu profesjonalnej umowy najmu, która najlepiej zabezpieczy Twoje interesy. Teraz pozwól, że w pigułce przedstawię Ci tematy poruszane w tym wpisie.

wynajem mieszkania

Na początku musisz pamiętać o spisaniu wszystkich najważniejszych danych osobowych stron umowy najmu. Jest to podstawa do ewentualnego dochodzenia roszczeń przy problemach z Najemcami. Kolejną kwestią jest szczegółowe opisanie samego mieszkania, czyli przedmiotu najmu. Nie wiesz, w jaki sposób zrobić to prawidłowo? Teraz nie musisz się już martwić, ponieważ wraz z umową najmu otrzymujesz ode mnie gratis “Protokół przekazania przedmiotu najmu”. Jeśli interesuje Cię ta tematyka, to zapraszam do dalszej części wpisu, który znajdziesz tutaj.

Dotacje do fotowoltaiki z programu Mój prąd

W kolejnym sierpniowym artykule poruszyłem niezwykle gorący temat, jakim są dotacje do fotowoltaiki z programu Mój prąd. Cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem w społeczeństwie, dlatego jeśli zastanawiasz się nad założeniem takiej instalacji, to radzę Ci nie zwlekać zbyt długo. W sierpniu tego roku została już bowiem przekroczona połowa z dostępnej puli 200 tys. dotacji.

mój prąd

Jednostką odpowiedzialną za przyjmowanie i rozpatrywanie wniosków jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ramach dotacji możesz otrzymać zwrot do 50% kosztów poniesionych na założenie instalacji fotowoltaicznej, przy czym maksymalna kwota dofinansowania wynosi 5 tys. zł. Jeśli ten temat jest dla Ciebie interesujący, to zachęcam Cię do przeczytania całego artykułu, w którym odpowiadam na najczęściej pojawiające się pytania czytelników związane z programem Mój prąd.

Urlop w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Tegoroczne wakacje podobnie jak większość społeczeństwa zdecydowałem się spędzić u nas w kraju. Była to dobra okazja do wsparcia rodzimej turystyki, która na początku roku dostała mocno w kość przez pandemię koronawirusa. Wybór padł na Krainę Wielkich Jezior Mazurskich, a jak te tereny, to oczywiście żagle, na które od kilku lat bardzo chciałem pojechać. Przy tej okazji bardzo dziękuję mojemu serdecznemu przyjacielowi Maciejowi za organizację wyjazdu. Było świetnie! A teraz zobaczcie kilka zdjęć z rejsu 😉

planer miesiąca września
planer miesiąca września
planer miesiąca września

Planer miesiąca września

Planer miesiąca września – start nowego projektu

We wrześniu zaprezentuję na blogu moją nową działalność, nad którą pracuję od kilku ładnych tygodni. Zdradzę Ci, że będzie ona dotyczyła szeroko pojętego rynku nieruchomości. W kolejnym wpisie przedstawię misję oraz wizję firmy. Zobaczysz również wachlarz oferowanych przez nas usług. Jestem przekonany, że spotkają się one z zainteresowaniem czytelników mojego bloga. Jeśli nie chcesz przegapić tej premiery, to koniecznie zapisz się poprzez poniższy formularz na listę mailingową.

Planer miesiąca września – kompendium wiedzy o fotowoltaice

Poprzedni artykuł dotyczący dotacji do fotowoltaiki z programu Mój prąd, spotkał się z dużym zainteresowaniem czytelników bloga. Jest to temat bardzo “na czasie”, dlatego w tym miesiącu zamierzam nieco go pogłębić. Przygotuję dla Ciebie kompleksowe kompendium wiedzy o wszelkich kwestiach związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej. Co bardzo ważne wszystkie informacje otrzymasz ode mnie bezpłatnie. Dlatego obserwuj mojego bloga i bądźmy w stałym kontakcie.

Planer miesiąca września – podsumowanie

Czuję, że po wakacjach wstąpiły we mnie nowe siły i ze zdwojoną energią wskakuję w nowy miesiąc. Ja swoje cele już zaplanowałem, a jeśli również Ty chcesz zyskać kontrolę nad swoimi działaniami, to koniecznie pobierz bezpłatny planer miesiąca września. Dzięki niemu organizacja Twojego czasu wkroczy na zupełnie nowy poziom, czego Tobie serdecznie życzę. Trzymaj się ciepło i do usłyszenia w kolejnym wpisie!

podpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments