Kontakt ze mną? – to proste!

Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania dotyczące bloga, bądź możliwości współpracy zapraszam Cię serdecznie do kontaktu poprzez poniższy formularz kontaktowy. Postaram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

Polityka prywatnościWyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora strony, firmę „Content Damian Sadowski” z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, moich danych osobowych wysłanych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z Polityką prywatności.

Zachęcam Cię również do zapoznania się ze stroną o mnie, z której dowiesz się więcej o moich kompetencjach i pasjach. Stworzyłem ją w formie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania (FAQ) od czytelników mojego bloga. Jest więc duża szansa, że znajdziesz tam wyjaśnienie interesującej Cię kwestii.

Dodatkowo, jeśli chcesz być ze mną w stałym kontakcie, polecam Ci zapisanie się do mojego newslettera. W ten sposób nie przegapisz żadnej nowości na blogu, a co więcej dowiesz się o nich z pierwszej ręki!

Kontakt z czytelnikami bloga jest dla mnie bardzo ważny, dlatego nie krępuj się i pisz śmiało! Podziel się swoimi przemyśleniami i daj mi znać, jakie treści są dla Ciebie ważne. Dzięki temu, będę mógł je lepiej dopasować do Twoich oczekiwań.

Możliwość sprawnego kontaktu zapewnia nam firma dhosting, dostawca usługi pocztowej oraz serwera dla mojego bloga. Wspólnie z nią przygotowałem dla Ciebie rabat w wysokości 5% na hasło: wswoimdomku. Wystarczy, że wpiszesz je przy zamówieniu realizowanym poprzez ten link. W ten sposób wspierasz również podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Pomagajmy!