Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie? Jesteś zatem we właściwym miejscu! Zebrałem tu wszystkie najważniejsze informacje w formie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania (FAQ).

Życzę Ci przyjemniej lektury, poznajmy się lepiej!

Kto jest autorem bloga?

Cześć, to ja Damian Sadowski – założyciel i autor bloga

Profilowe

Czym zajmujesz się zawodowo?

Zajmuję się kalkulacją kosztów robót budowlanych oraz ich optymalizacją. Prowadzę również biuro nieruchomości BeTRUSTED Estate.

Jakie masz wykształcenie?

Posiadam tytuł magistra inżyniera budownictwa oraz dodatkowo licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Czym zajmuje się Twoja firma?

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, obsługując klientów prywatnych i biznesowych. Więcej informacji o naszej działalności znajdziesz tutaj.

Jak spędzasz wolny czas?

Przede wszystkim aktywnie! Moją pasją jest jazda na rowerze, pływanie oraz gra w badmintona.

o mnie

Jakie jest Twoje ulubione danie?

Ciężko mi zdecydować się na jedno, dlatego odpowiem: pierogi w każdej postaci 😉

Jakie miejsce zrobiło na Tobie największe wrażenie?

Zdecydowanie będą to greckie Meteory z kompleksem klasztorów. Są one jedną z najpiękniejszych formacji skalnych, wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Kiedy zapadła decyzja o powstaniu bloga?

Był to kwiecień 2020 roku, kiedy na świecie szalała epidemia koronawirusa. Postanowiłem wtedy podzielić się moimi sposobami na organizację pracy zdalnej, z którymi możesz zapoznać się tutaj.

Myślę, że po przeczytaniu tego artykułu wiesz już o mnie nieco więcej. Jeśli jednak masz jakieś pytania, pisz śmiało poprzez stronę kontakt lub poniższy formularz.

Ciao,

Damian