przyczepy campingowe

Przyczepy campingowe – na urlop inny niż zwykle

W planerze miesiąca na lipiec obiecałem Ci, że przygotuję artykuł niespodziankę w wakacyjnym klimacie. Słowa dotrzymałem i tym samym przedstawiam niniejszy wpis, w którym zobaczysz niezwykłe przyczepy campingowe. Ze względu na zagrożenie dla naszego zdrowia związane z epidemią koronawirusa tegoroczne wakacje będą inne niż zwykle. Inne wcale nie znaczy gorsze. W tym czasie możesz uciec z wielkiego miasta i odpocząć na łonie natury. Do tej formy wypoczynku doskonale sprawdzą się właśnie przyczepy campingowe dzięki którym odnajdziesz poczucie bezpieczeństwa i prywatności. W ostatnim czasie cieszą się one dużym powodzeniem, co potwierdza brak wolnych terminów w wypożyczalniach. Dlatego też zastanów się nad zakupem własnego egzemplarza, co będzie doskonałą inwestycją na przyszłość.

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu i wybrać unikalną przyczepę campingową koniecznie przeczytaj do końca ten artykuł. W nim przedstawię Ci 3 stylowe modele dzięki którym zadasz szyku wśród znajomych. Zachęcam Cię również do zapisania się na mojego newslettera, aby nie przegapić podobnych wpisów w przyszłości. Możesz to zrobić w łatwy sposób, wypełniając poniższy formularz. Teraz już przechodzimy do meritum – zaczynamy!

Przyczepy campingowe – przegląd modeli

Romotow

Zaczynamy z “wysokiego C”, ponieważ ten koncept spełni wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Mowa tutaj o projekcie Romotow wprost z Nowej Zelandii, nad którym pracowała grupa tamtejszych architektów. Efekt ich pracy jest niewiarygodny. Zobacz tylko, co za cudo!

przyczepy campingowe - Romotow
foto – Romotow

Już na pierwszy rzut oka opływowa bryła przyczepy przyciąga naszą uwagę. Jednak pełnię możliwości prezentuje ona dopiero po rozłożeniu, gdy jej wnętrze oddziela się od korpusu. W ten sposób otrzymasz zadaszony taras, na którym spokojnie zjesz lunch i spędzisz czas ze znajomymi. Wnętrze tego modelu może być w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Standardowo na pokładzie znajdziesz klimatyzację, rozbudowany system dźwiękowy oraz panele fotowoltaiczne na dachu.

Sealander

Druga propozycja z pewnością przypadnie do gustu szczególnie fanom wodnych atrakcji. Niemiecka firma Sealander stworzyła unikatowy na skalę światową projekt dwufunkcyjnej przyczepy campingowej. Jej konstrukcja daje możliwość korzystania z niej zarówno na lądzie, jak i na wodzie. Sprawdź, co ona potrafi!

przyczepy campingowe - Sealander
foto – Sealander

Kompaktowe wymiary przyczepy pozwalają na podpięcie jej nawet do małych miejskich samochodów. Dzięki temu też dużo łatwiej możesz nią manewrować i zwodować na brzegu jeziora. Wyposażenie obejmuje silnik spalinowy, instalację elektryczną, zbiorniki na wodę oraz zabudowę kabiny. Istnieje również możliwość indywidualnej personalizacji każdej jednostki, jeśli chcesz zyskać na oryginalności.

Wide Path Camper

Ostatnia propozycja jest skierowana do miłośników rowerowych dwóch kółek. Dzięki tej przyczepie i sile własnych mięśni możesz zwiedzić Polskę, Europę, a w przyszłości cały Świat. Za projektem stoi firma Wide Path Camper wywodząca się z Danii. Przekonaj się, co oni zrobili!

przyczepy campingowe - Wide Path Camper
foto – Wide Path Camper

Po całym dniu jazdy na pewno docenisz szybkość rozbicia obozowiska i komfortowy wypoczynek. Kabina przyczepy wyposażona jest w zabudowę z łóżkiem dla dwóch osób, którą możesz także złożyć. W ten sposób otrzymasz miejsce na zjedzenie posiłku i nabierzesz energii do dalszej jazdy.

Przyczepy campingowe – podsumowanie

Jak widzisz urlop w czasach zarazy wcale nie musi być nudny i sztampowy. Prezentowane modele przyczep campingowych to tylko inspiracja dla Ciebie i motywacja do odkrywania i poszerzania swoich horyzontów. Jestem niezmiernie ciekaw, jakie są Twoje sposoby na spędzenie tegorocznych wakacji. Podziel się swoimi planami, a być może już wspomnieniami w komentarzach poniżej.

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments