BeTrusted Estate

Prezentujemy Nieruchomości – zaufany partner w nieruchomościach

Nadszedł ten czas, abym przedstawił Ci moją firmę – biuro nieruchomości Prezentujemy Nieruchomości. Jak pisałem w poprzednim wpisie jest to projekt nad którym pracowałem przez ostatnich kilka tygodni. Wymagało to ode mnie wiele zaangażowania i czasu, a moim celem było stworzenie najlepszego miejsca do obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Dziś wiem, że było warto i jestem bardzo zadowolony z efektów ciężkiej pracy. W tym artykule opowiem Ci o najważniejszych usługach z jakich możesz u nas skorzystać.

Prezentujemy Nieruchomości – poznaj nasze usługi

Koordynacja inwestycji

Jeśli w najbliższym czasie planujesz rozpocząć nową inwestycję na rynku nieruchomości i nie chcesz zbytnio zaprzątać sobie nią głowy, to spokojnie możesz oddać jej koordynację w nasze ręce. Dopilnujemy każdego etapu realizacji inwestycji począwszy od ustaleń projektowych, przez nadzorowanie budowy, aż po przekazanie Ci gotowej nieruchomości.

Zarządzanie kosztami

To usługa komplementarna do Koordynacji inwestycji, której towarzyszy wiele operacji finansowych. Naszym zadaniem jest tutaj dbanie o stan Twojego portfela. Możesz na nas liczyć przy wyborze odpowiedniego wykonawcy i negocjacjach warunków umowy. Zadbamy również o zapewnienie atrakcyjnych cen materiałów budowlanych i innych usług niezbędnych do realizacji inwestycji budowlanych.

BeTrusted Estate - zarządzanie kosztami

Zarządzanie najmem

Wynajmując nieruchomość z pewnością dostrzegasz, że jest to czynność wymagająca dużego zaangażowania. Notorycznie powtarzające się usterki, czy problemy z najemcami, to niestety szara rzeczywistość. Jeśli chcesz tego uniknąć, to możesz powierzyć nam zarządzanie najmem swojej nieruchomości. Od tego momentu zyskasz spokój i dodatkowy czas, który jest Twoim najcenniejszym zasobem.

Zobacz kilka artykułów, które mogą Cię również zainteresować:

Prezentujemy Nieruchomości – zobacz nasze kompetencje

Sprzedaż

Jeśli zależy Ci na sprawnej sprzedaży swojej nieruchomości, to jesteś we właściwym miejscu. W ramach usługi otrzymujesz kompleksowe wsparcie, rozpoczynając od odpowiedniego przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Następnie przystąpimy do promocji oferty i znalezienia klientów gotowych zakupić Twoją nieruchomość w akceptowalnej dla Ciebie cenie.

BeTrusted Estate - sprzedaż

Wynajem

Nie masz czasu na przeglądanie setek ogłoszeń wynajmu nieruchomości? Skorzystaj z naszego doświadczenia i dostępu do bogatej bazy ofert. Przedstawiając nam swoje preferencje masz pewność, że dołożymy wszelkich starań by spełnić Twoje oczekiwania. Napędza nas każdy kolejny zadowolony klient, któremu pomogliśmy w wyborze odpowiedniej nieruchomości.

Kupno

Poszukujesz nieruchomości idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb? Powierz jej poszukiwanie zaufanemu partnerowi – Prezentujemy Nieruchomości. Naszą współpracę poprzedzi gruntowna analiza Twoich oczekiwań, aby zaproponować Ci nieruchomość szytą na miarę. Możesz liczyć także na naszą pomoc przy pozyskaniu finansowania oraz przeprowadzeniu całej transakcji zakupu od A do Z.

Prezentujemy Nieruchomości – do usłyszenia

Jak widzisz przygotowałem dla Ciebie kompleksowe rozwiązania związane z szerokopojętym rynkiem nieruchomości. Jestem przekonany, że spotkają się one z Twoim zainteresowaniem. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować i skorzystać z naszych usług, to zachęcam Cię do odwiedzenia strony internetowej biura lub wypełnienia poniższego formularza kontaktowego. Tymczasem życzę Ci dobrego dnia i do usłyszenia w kolejnym artykule. Bądźmy w kontakcie!

podpis

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments